overlay

Açık Kapı Personelleri İl Sağlık Müdürümüz Op.Dr. Hüseyin KESKİN’i Makamında Ziyaret Etmişlerdir..!

acıkkapı.PNG
                       Açık Kapı Peronelleri İl Sağlık Müdürümüz Op.Dr. Hüseyin KESKİN’i Makamında Ziyaret Etmişlerdir.

     Açık Kapı Personelleri İkbal KELEŞ Seval ERDOGAN Hakan Uğur KURTULUŞ İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Hüseyin KESKİN’i Makamında Ziyaret Gerçekleştirmişlerdir. Yapılan Ziyarette İl Sağlık Müdürümüze Açık Kapı Çalışmaları Hakkında Bilgiler Vermişlerdir.

    Vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuş bir uygulama olan Açık Kapı Bürosu’nda vatandaşın talepleri elektronik olarak alınacak, yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri 7 gün içerisinde kısa mesaj ile vatandaşlarımıza bildirilecek. 

.Valiliklerimizde Hayata geçirilen, Vatandaşlarımızın Talep ve Önerilerini, Konusunda Uzman Personeli Aracılığıyla İletebildikleri, Tüm Başvuruların Elektronik Ortamda Kaydedilerek İlgili Birimlere Yönlendirdiği, Takip Edilerek Hızlı Bir Şekilde Sonuçlandırıldığı Yeni Bir Kamu Hizmeti Anlayışıdır.

.Vatandaş Odaklı Bir Yaklaşım Benimseyerek Taleplere Hızlı ve Doğru Çözümler Üretmeyi, Hizmetlerde Vatandaş Memnuniyetini Artırmayı, Kronikleşmiş Sorunlara Çözümler Üretmeyi, Devletle Vatandaş Arasındaki Karşılıklı İletişim ve Güveni Artırmayı, Güler Yüzlü Çalışanlarıyla Vatandaşlarla Birebir ve Sıcak Bir İletişim Kurmayı.

. Açık Kapıdan Tüm Vatandaşlarımız ve Yabancı Kimlik Numarasına Sahip Göçmenler Yararlana Bilmektedir.

  Başvurular esas olarak, Açık Kapı Bürosu’ndan yapılacaktır. Ayrıca; Çankırı Valiliğimizin resmi sitesinin üst menüsünde yer alan Açık Kapı başlığından, internette açikkapı.gov.tr adresinden ve cep telefonlarına indirilecek açikkapı uygulamasından da yapılabilecektir