overlay

ÇANKIRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EVDE SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR..!

 
  Çankırı Vali Yardımcısı Musa GÖKTAŞ başkanlığında İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Hüseyin KESKİN, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı ve Sağlık Hizmetleri Başkan Vekili Dr. Hüseyin SARIKAYA, Başkan Yardımcıları ve Evde Sağlık Hizmetleri yöneticileri, Belediye Başkanlığı Yaşlı Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Dilek AYAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Savaş AKTEPE, İl Sosyal Güvenlik Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI, İl Göç İdaresi Müdürlüğü Uzmanı Murat YILDIZ ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile  Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyon toplantısı yapıldı.

   İlimizde Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü' ne bağlı olarak dört birimin aktif hizmet verdiği,  İl Evde Sağlık Koordinasyon  Merkezinin 7-24  hizmet sunduğu,  444 38 33 numaralı hattan Evde Sağlık Hizmetlerine ulaşımın sağlandığı belirtildi.

   Toplantıda Evde Sağlık kapsamında yatağa bağımlı hastaların, engelli bireylerin, terminal dönem onkoloji hastaların, yaşlıların takibi sürecinde verilen hizmetler, Evde Sağlık Hizmetlerine ulaşım hattı olan 444 38 33 numarasının vatandaşlara duyurulması,  hastalarımıza verilen hizmet kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü, Belediye ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve ilgili diğer kurumlar arasında işbirliği ve koordinasyonun artırılması konuları görüşüldü.  Evde sağlık hizmetinin sadece sağlık boyutu ile sınırlı olmadığı, vatandaşların kurumlar arası işbirliği sayesinde sosyal hizmetlere de ulaşımının sağlanması konuları görüşüldü. 


  • IMG_1019.JPG
  • IMG_1020.JPG
  • IMG_1021.JPG
  • IMG_1023.JPG
  • IMG_1024.JPG
  • IMG_1025.JPG
  • IMG_1026.JPG


                                                                                                                                             Op.Dr.Hüseyin KESKİN 
                                                                                                     İl Sağlık Müdürü